Tutoring, czyli nauczanie nowoczesne - projekt „Mistrzowie dydaktyki”

Na Wydziale Biotechnologii i Nauk o Żywności PŁ wdrażamy model tutoringu w ramach projektu „Mistrzowie dydaktyki”.

Studencie, jeśli jesteś zainteresowany poszerzeniem wiedzy (z zakresu żywności i żywienia człowieka, technologii żywności, analiza i oceną żywności, technologii fermentacji, badaniem surowców roślinnych do zastosowań kosmetycznych, zarządzaniem innowacjami) lub potrzebujesz indywidualnego wsparcia w nauce możesz skorzystać indywidualnie lub w grupie z pomocy naszych „Mistrzów dydaktyki”. Na naszym Wydziale są to następujący nauczyciele akademiccy:

Rekrutacja studentów będzie otwarta do wyczerpania liczby godzin będących do dyspozycji nauczyciela akademickiego, biorącego udział w projekcie do dnia 31 grudnia 2022.

Więcej na stronie projektu "Mistrzowie dydaktyki"