Akademickie Targi Pracy 2023, 25.04

Wielkimi krokami zbliżają się 18. Akademickie Targi Pracy. W tym roku wracają do formuły stacjonarnej – uczestnicy spotkają się 25 kwietnia w godzinach 10:00-16:00 w hali Expo-Łódź przy al. Politechniki 4.

Impreza stworzy niepowtarzalną okazję do spotkania się z ponad 140 wystawcami z całej Polski, którzy przygotowali bogatą ofertę praktyk, staży i pracy. Podczas ATP będzie można wziąć również udział w bezpłatnych, stacjonarnych szkoleniach prowadzonych przez przedstawicieli firm – praktyków w danej dziedzinie. Szeroka gama tematyczna gwarantuje wybór warsztatów zgodnych z zainteresowaniami, bowiem organizatorzy przygotowali aż 25 ciekawych tematów.
Dodatkowo podczas ATP będzie można sprawdzić swoje CV oraz list motywacyjny w Strefie Doradczej targów.

Gośćmi specjalnymi ATP będą:

• Dawid Myśliwiec, który poprowadzi wykład pt. Jak nie prowadzić firmy – wnioski z 6 lat działalności,
  • Karol Paciorek, która poprowadzi wykład pt. Jak się zwracać do Pana Prezydenta? Czyli o komunikacji i patrzeniu prosto w oczy swojemu rozmówcy.

Wstęp na targi, podobnie jak udział we wszystkich wydarzeniach organizowanych w ramach ATP jest bezpłatny.
Szczegóły szkoleń i zapisy na stronie Akademickich Targów Pracy 2023.
Więcej informacji o ATP jest dostępnych na Facebooku, a także na stronie internetowej.