Nasz wydział na Łódzkim Salonie Maturzystów

W dniach 13-14 września br. Wydział Biotechnologii i Nauk o Żywności PŁ promował się na Łódzkim Salonie Maturzystów.

Tegoroczne wydarzenie odbyło się na Politechnice Łódzkiej w Akademickim Centrum Sportowo-Dydaktycznym Zatoka Sportu. Uroczystego otwarcia dokonał Prorektor ds. kształcenia dr hab. inż. Andrzej Romanowski, prof. uczelni.
Rozmowy z przedstawicielami Wydziału pozwoliły uczniom szkół średnich bezpośrednio zapoznać się z naszą ofertą edukacyjną na rok akademicki 2023/24 oraz zaczerpnąć inspiracji do dalszego kształcenia.
Nasz Wydział reprezentowali: dr hab. inż. Tomasz Olejnik, prof. uczelni; dr hab. inż. Justyna Szulc; dr inż. Katarzyna Dybka-Stepień; dr inż. Agnieszka Kowalska-Baron oraz dr inż. Sylwia Ścieszka.
Obecni byli także reprezentanci studenckich kół naukowych z naszego Wydziału: Koło Naukowe Biotechnologów FERMENT i Koło Naukowe Chemików Kollaps.